Námestie hraničiarov - nepokosená trávnatá plocha

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený

Plocha popri stále už rok nedokončenej Nesrovnalovskej predvolebnej cyklotrase na Nám Hraničiarov, je zarastená vyše metrovou burinou. Žiadne kosenie, žiadna výsadba trávnika. Len tento zarastený bordel. Žiadam stanovisko čo sa v tejto veci deje.

21. september 2019

jajboli

Celá Bratislava je nepokosená, najmä chodníky a krajnice ciest. Desné, Vallovci vôbec nerobia údržbu chodníkov.
24. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
14. október 2019

Martin U

Časť pokosená, časť nie.
30. november 2019

Martin U

Bez xmeny. Miesto trávy tam rastie samá metrová burina.
30. november 2019

jajboli

Súhlasím s podnetom. rastie tam burina, nie tráva.Inak obyvatelia by tiež mohli pridať ruku k dielu, kúpiť Borix (selektívny postrek na rubinu-asi najlepší na trhu), postiekať tú burinu a kúpiť trávové semeno. Veď tam žijú. Tiež keď vidím v mjom okolí veľkú burinu, tak ju vytrhnem a nespolieham sa na iného.
30. november 2019

jajboli

oprava BOFIX
26. február 2020

Martin U

Neriešený podnet. Buď uschnuté buriny alebo blatova plocha.
21. apríl 2020

Martin U

Podnet neriešený. Miesto trávy stále iba burina.
22. apríl 2020

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania