Račianska-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený
meno
Juraj 18. septembra 2019

Dlhodobo odstavené vozidlo s vypusteným kolesom, neplatnou ek a tk. Zaberá miesto vrakom vyše 3mesiacov. Malokrasňanská ulica smer PD vinohrady.

08. november 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za upozornenie na vrak. Zabezpečíme jeho odstránenie.

Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy
05. február 2020

Odpoveď samosprávy

Vozidlo odstránil samotný majiteľ po vylepení výzvy na čelné sklo a po zaslaní listu s výzvou z našej strany.

Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.