Eisnerova-cesta-rozkopaná

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý
meno
Miša 19. septembra 2019

Ulica Eisnerová je rozkopaná čiastočne uzavretá aj napriek tomu, že povolenie stavebníkovi vypršalo už pred viac než troma týždňami.
Prosím dokedy ešte bude pretrvávať tento stav ?

23. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, prosím o zmenu zodpovednosti, vzhľadom na to, že príslušným cestným správnym orgánom je v tomto prípade magistrát hlavného mesta SR Bratislava.

Mgr. Erika Labašková
referent organizačných vecí a podnikateľských činností
Mestská časť Bratislava-Devínska Nová Ves
23. september 2019

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný na magistrát.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
24. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu dopravy.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
27. september 2019

Lubo

uplynul ďalší mesiac...
07. november 2019

Miša

Predmetný úsek cesty je ešte stále blokovaný cestnými zátarasami a dopravnými značkami. Dokáže niekto spraviť poriadok v tomto meste, alebo situáciu majú prevziať do svojich rúk občania?
10. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podľa našich informácií mal stavebník ukončiť rozkopávku počas tretieho novembrového víkendu.
Ak sa tak nestalo, budeme radi, ak nám dáte znovu vedieť.
Ďakujeme za pochopenie.

S pozdravom,

Oddelenie dopravy
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
10. december 2019

Miša

Rozkopávka trvala raz toľko než bola povolená, a je fajn, že je (zatiaľ) už ukončená.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania