Gessayova - chýbajúci priechod pre chodcov

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Neriešený

23. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, poslali sme ho na Oddelenie územného rozvoja a dopravy, o jeho doriešení Vás budeme informovať.
01. apríl 2020

Michal

Doriesilo sa?
01. apríl 2020

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.