Jána Smreka-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Petra 19. septembra 2019

Dobrý deň,
na časti Podhorské nesvieti takmer žiadna z lámp verejného osvetenia. Ide hlavne o ulice Jána Smreka a Pavla Horova. Nejedná sa o jednotlivé lampy, ale o celé dlhé plochy (ulice) bez osvetlenia. Okrem nepríjemného a nebezpečného pocitu je napríklad veľmi ťažké po tme zaparkovať, keď sa cúva do tmy...
Problém bude asi plošný. Prosím o vyriešenie.
Ďakujem

19. september 2019

Silvia Vilhanová

Dobrý večer,

podnet bol preposlaný firme Siemens.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
20. september 2019

Tomas

Dobrý den, posledne dni častejšie volám do siemensu kvôli nefunkcnemu osvetleniu a dnes sa mi dostalo odpovede ze vedia o tom probléme bohužiaľ je to lokalita kde su zastarané káble tak to aj naďalej vypadávať bude. Výmenu káblov ma na starosti mesto, Siemens je len spravca. Vieme ako mestská časť žiadať o tu vymenu?
20. september 2019

Silvia Vilhanová

Dobrý večer,

prepošlem podnet na magistrát. Uvidíme, aká bude odpoveď.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
23. september 2019

Ľubica Hofmannová

Pavla Horova-osvetlenie-chýbajúce/nedostatočné

Dobry den tymto podnetom chcem poziadst kompetentnych ci by sa nedalo posunut osvetlenie od posty smerom hore po chodniku po branku na ihrisku.Sice mi odpovedali poslanci,ze mame chodit z druhej strany alebo celenky,len este nie je 1.april.Dokonca,ze sa mame odstahovat zemegula je velka.dakujem
24. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
25. september 2019

Maroš

Jána Smreka-osvetlenie-nefunkčné

Devínska Nová Ves, sídlisko, nesvieti polovica lámp už dlhodobo. Žiadam o zdôvodnenie, prečo lampy nesvietia a ako sa bude problém riešiť.

Ďakujem
27. september 2019

Maroš

Pripájam sa k podnetu pani Ľubice Hofmannovej, tiež mi chýba osvetlenie pri škole Pavla Horova smerom k ihrisku. Na ihrisko mimochodom chodí behávať veľa ľudí vrátane mňa a behajú po tme. Nebolo by odveci dať jednu lampu aj k ihrisku, lepšie by sa behalo bežcom aspoň pri periférnom osvetlení a zvýšila by sa aj bezpečnosť tejto lokality.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania