Jelenia-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

V riešení

Totálne zvlnená cesta na priechode na začiatku Jelenej ulice. Pri odbočení zo Šancovej sa autá otriasajú a autá skáču ako kolky. Potrebná je výmena asfaltu a vyrovnanie cesty.

23. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za váš podnet, preverí ho oddelenie dopravy. O výsledku vás budeme informovať.

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania