M. Marečka-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Uzavretý
meno
V. 20. septembra 2019

Dlhodobo (viac ako pol roka) nerieseny problem s nefunkcnym osvetlenim chodnika na ulici M. Marecka. Ide o svietidla E011/044 a E019/022

20. september 2019

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

podnet bol odoslaný firme Siemens.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
07. október 2019

V.

Chcel by som podakovat za sfunkcnenie osvetlenia. Podnet je vyrieseny.
07. október 2019

Silvia Vilhanová

Ďakujem za info

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania