Tupolevova - neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení

Za skolkou Tupolevova v pešej uličke je nepokosene za cely rok, su tam nahromadene odpadky a neupravena zelen. Plus je za stojiskom košov stavebný odpad a ine smeti. Vdaka.

23. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, poslali sme ho na Oddelenie životného prostredia, o doriešení Vás budeme informovať.
02. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň prajem,
čistenie a údržbu zelene v okolí areálu školy zabezpečia pracovníci Miestneho podniku verejnoprospešných služieb Petržalka.
Kto? MP VPS Ba-Petržalka
10. október 2019

VLADIMIR Jánoš

Spadnúť strom zrezany Požiarnikmi.
10. október 2019

Andrej

Dobrý deň. Celkom rýchlo bol priestor vykosený, to je super. Ale odokryli sa tým odpadky, ktoré ešte minulýtýždeň spratané neboli, rovnako odpad za stojiskom kontajnerov. Nato do toho výchrica zhodila strom, čo Ste odfotili. Verím, že s odstránením stromu sa vyhrabú a vyzbierajú aj odpadky. Ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania