K Železnej studienke-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Silvia 24. septembra 2019

Dobry den, pred dvoma tyzdnami tu niekto rozkopal chodnik pred garazami do domu, a nechal to tak. Jedna sa o frekventovany chodnik, cez ktory sa neda prejst, rovnako su nebezpecne volne polozene dlazdice. Najma pre deti. S kocikom sa neda cez chodnik prejst. Dakujem

25. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
16. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

chodník opravíme v čo najkratšom možnom čase.

Oddelenie správy komunikácií
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania