Na barine-Verejný poriadok-iné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Záhorská Bystrica

Neriešený
meno
Nina Mateckova 24. septembra 2019

Dobry den prajem, na cykloceste veducej z Lamaca na Kacin znacenej aj ako Planky 8-13 sa permanentne nachadzaju psie exkrementy. Na ceste, ale aj pred branami ci plotmi sukromnych pozemkov. Psickari denne nezbieraju po svojich psikoch exkrementy i napriek tomu, ze v tejto casti su umiestnene 2 kose na psie vykaly. Na tejto ceste sa hravaju deti, chodia tade skolkari ci deti z nedalekej ZS. Nemohla by hliadka mestskej policie v civile aspon jedno rano od 7 -9 stat pri rampe na Kacin pripadne sa pohybovat po tejto ceste a pokutovat resp. napominat nezodpovednych majitelov? Dakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.