Podzáhradná-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Podunajské Biskupice

Vyriešený

Pri vjazde na zachytne parkovisko Baltska uplne rozbita prijazdova cesta. Ked uz mesto chce propagovat Park&Ride system nech zvazi opravu aspon prijazdovej cesty. Paradoxne ciary su nove ale vjazd rozbity.

30. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

táto komunikácia nepatrí pod správu mesta. Ako každá samospráva na Slovensku môžeme udržiavať iba tie cesty a chodník, ktoré vlastníme alebo nám boli zverené, preto sme váš podnet poslali mestskej časti.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
23. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
miestna komunikácia na Podzáhradnej ulici je t. č. opravená.

S pozdravom

referát dopravy a miestnych komunikácií

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania