Padlých hrdinov-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Podunajské Biskupice

Vyriešený

Poskodena zamkova dlazba pri lavickach a viacerych miestach smerom ku Miestnemu uradu Pod. Biskupice.

27. október 2019

Robert

Dobry den,toto by sa mohlo uz vyriesit,idelane pred zimou. Zaroven sa zamysliet nad predlzenim parku/chodniku a laviciek krizom cez celych Padlych Hrdinov
27. október 2019

Lukas Dilik

To predlzenie som tiez navrhoval, ale dostalo to status Nerieseny. Prakticky nic z toho co navhrol sa za dva mesiace nevyriesilo dokonca ani lahsie veci ako upratanie ciernej skladky. Myslim ze ani nema velky zmysel sem davat prispevky...
28. október 2019

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
preposielam opätovne samospráve aj s komentármi.

S pozdravom
Jana Žabka
Odkaz pre starostu
30. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
toho času je v štádiu riešenia spracovanie projektovej dokumentácie pre vytvorenie pešej a oddychovej zóny v stredových pásoch. Po spracovaní dokumentácie a všetkých povolení bude možné pristúpiť k realizácii, kde v súčasnosti nie je možné presne stanoviť termín realizácie.
Opravu chodníka zo zámkovej dlažby bude riešená v mesiaci november 2019.

S pozdravom

odd. životného prostredia, odpadového a cestného hospodárstva
09. máj 2020

Lukas Dilik

toto je mozne povazovat za vyriesene novym projektom. a zrevutalizovanie celej aleje. dakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania