Dubravčická-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Ohnuta znacka pred prechodom pre chodcov.

20. september 2019

Obcan

Spravna lokatila je Dubravčická pri prechode.
30. september 2019

Obcan

Nikto nic? Ziadna odozva?
05. október 2019

Obcan

@admin treba znova preposlat
08. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dúbravčická ako komunikácia II.triedy je v správe magistrátu. Preposielame na magistrát.

Rastislav Bagar, prednosta MÚ BA-Dúbravka
08. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
13. november 2019

Obcan

Znacka je narovnana podnet vyrieseny

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania