Hydinárska-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Podunajské Biskupice

Uzavretý

Na chodniku sa zbytocne povaluje odpadovy asfalt z nedavnej opravy chodnika. Uz je to dlhsie obdobie.

09. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
odpadový asfalt je výsledkom výkopových prác, ktorý si realizoval vlastník pozemku.
Ten bude vyzvaný, aby si chodník vyčistil.
Ďakujem za podnet

S pozdravom

Mgr. Monika Kovácsová
odd. ŽP, OaCH

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania