Plickova-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Neriešený

Dlhodobo odstavená zelená Lancia na Plickovej 5. Tk a Ek uplynuli v 11/2018. Pod aj na vozidle je vrstva špiny, čiže nepohlo sa už vyše roka. Potrebné ho dať odstrániť. Ide už o druhý dlhodobo nepojazdný vrak na tomto parkovisku.

01. november 2019

Martin U

Za mesiac od nahlásenia podnetu žiadna reakcia.
08. november 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za upozornenie okrem strieborného Yarisu aj na túto Lanciu. Rovnako bude zaradená do procesu, aby bola do konca tohto roka odstránená.

Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy
24. január 2020

Martin U

Výzva na odstránenie pribudla len pred 2 dňami. Takže si ešte počkáme min 60 dní na odstránenie.
18. apríl 2020

Martin U

Lehota na odstránenie už uplynula.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania