Budatínska - Poškodený basketbalový kôš

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Martin 23. septembra 2019

Poškodený basketbalový kôš

23. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, o jeho doriešení Vás budeme informovať.
27. september 2019

Miro P Haffy

Pripajam sa.
02. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Opravu poškodeného basketbalového koša zabezpečí Miestny podnik verejnoprospešné služby Petržalka.
Kto? MP VPS Ba-Petržalka
08. október 2019

Miro P Haffy

Uz k kos dolu ale stale je tam ale kto vie dokedy?
08. október 2019

Miro P Haffy

N a co sa tak dlho caka ked VPS-ka bola nieco riesit na detskom ihrisku?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania