Haburská-kôš-preplnený

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Soňa Ďumbalová 25. septembra 2019

Dobry den,
dakujeme o osadenie noveho kosa na Haburskej ulici pri parku-povodne poniceny kos. Zaroven Vas chceme poprosit o osadenie este 1 kosa na danom chodniku (blizsie ku garazam), nakolko novoosadeny kos sa zaplna velmi rychlo.
Dakujeme moc

25. september 2019

Nie je mi to jedno!

Tento odpadkovy kôš je vždy plný, ale keď vidím co je poď ním kladiem si otázku co tam vlastné ľudia dávajú...
26. september 2019

Soňa Ďumbalová

Bohuzial, nakolko park byva casto navstevovany bezdomovcami, mladezou a robotnikmi, ostavaju vsade flase od piv, tvrdeho alkoholu a obaly z jedal. Nam zijucim v okoli zostava len dany neporiadok upratovat po nich, aby sme onedlho nechodili s detmi miesto po parku po smetisku.
Odpad na obrazku pod kosom som este nezazila, pravdepodobne nejaka leniva osoba, co uz nevedela zajst ku kontajneru za domom.
Napriek tomu, je nejaka sanca na osadenie este jednoho kosa na danej trase?
Dakujem za odpoved
26. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
30. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mestská časť Bratislava-Ružinov zabezpečí vynesenie koša na Haburskej ulici. Dodávateľ bol zároveň upozornený na pravidelné vynášanie košov.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
14. október 2019

Lukáš Bartošovič

dobry den, dodavatel by sa mal snazit o trochu viac
respektive by mestska/statna policia mohla vykonavat obcasnu vecernu obchodzku, co mozno odradi cast bezdomovcov/teenagerov/robosov od znecistovania parku a preplnania predmetneho kosa
napriklad vcera okolo polnoci som siel okolo (z autobusu), pri garazach sa hlucne bavila a alkoholicke napoje popijala partia mladych ludi hovoriacich rusky/ukrajinsky - dnes dopoludnia vyzeral kos nasledovne (priloha)
samozrejme, dalo by sa polemizovat o vine/nevine zucastnenych, v kazdom pripade by sa dalsi smetiak urcite hodil (alebo posilnenie policajnych obchodzok)
09. december 2019

Lukáš Bartošovič

dnes rano - smetna nadoba zmizla, pribudlo vrece a samozrejme mnozstvo odpadu
pripustam, ze moze ist o medzikrok pri upratovani/udrzbe, v okoli som vsak nepozoroval ziadne vozidlo RPVPS a/alebo zodpovednych pracovnikov
11. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

zabezpečíme osadenie odpadkového koša a upratanie smetí.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
16. december 2019

Nie je mi to jedno!

kôš bol opäť zničený!
09. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

kôš bol doplnený a smeti upratané.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
11. marec 2020

Lukáš Bartošovič

dobry den, neviem, ci to patri viac sem alebo do "susedneho" podnetu https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/76729/haburska-kos-poskodeny
ale jeden z nich bude potrebne znovu otvorit, kedze predmetny smetny kos opat podlahol vandalom
12. marec 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň, pán Bartošovič,
poprosím Vás pridať aktualizáciu ku podnetu č. 76729.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
13. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

doplnenie odpadkového koša sme zadali nášmu dodávateľovi.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
24. máj 2020

Soňa Ďumbalová

Dobry den,

chcem Vas velmi pekne poprosit o osadenie kosa na Haburskej ulici pri dome c.47, smerom Tomasikovej ulici. Bohuzial zas zmizol, ale je velmi potrebny, nakolko ludia odhadzuju pri lavickach odpadky. Pritomnost kosa aspon trosku minimalizuje pocet odpadkov.
Dakujem moc
Ďumbalová
26. máj 2020

Nie je mi to jedno!

Dobrý deň, pri tejto nešťastnej nádobe ma napada myšlienka či už nenadišiel čas vymeniť iný typ koša? Prípadne skusiť iné riešenie neustále sa opakujúceho problému napr. umiestniť kôš na úplne iné miesto alebo pridať do parku osvetlenia, využiť kamerový system v tejto časti a občas tam poslať pánov policajtov nech idu pozrieť čo tam robia individuá pod ruškom tmy... Alebo budeme každý druhý týždeň dávať nový zelený plastový kôš a o pár dní sa pozerať na prázdnu oceľovú tyč dekorovanú odpadkami...? 🙈
08. jún 2020

Soňa Ďumbalová

Kos uz osadeny, uvidime dokedy.
09. jún 2020

Lukáš Bartošovič

osadeny ano, zaplneny taktiez ano (dnes rano)
10. jún 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň, Lukáš,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve na riešenie.

S pozdravom
Barbora
Administrátorka portálu Odkaz pre starostu
10. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mestská časť požiadala vedúceho ČKLO, aby upozornil svojich pracovníkov o pravidelné vyprázdňovanie odpadkového koša na Haburskej ulici.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
23. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

nový kôš bol osadený.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania