Lamačská cesta-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Uzavretý

Neustale znecistovanie chodniku odpadkami pri neudrziavanej pozemku, ktore patri mestu. Takisto kos s cigaretovymi ohorkami je pravidlne vysypavany za krcmu pri zastavke.

04. november 2019

lucia

Bordel uspesne odstraneny

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania