3 pruhy na pristavnom moste

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Neriešený
meno
Pavol Senko 27. februára 2014

Chvalim nedavne upravy vodorovneho znacenia na bratislavskom dialnicnom obchvate ale neuvazuje sa o vytvoreni troch pruhov v obidvoch smeroch aj na pristavnom moste tak ako sa to urobilo na moste lafranconi? priestor tam na to je, odstavny pruh nie je az taky potrebny - premavka je tam vacsinou pomala a usek je prehladny takze pripadne odstavene vozidlo nepredstavuje az take velke riziko. plynulost cestnej premavky by sa urcite rapidne zvysila v oboch smeroch

28. február 2014

q

toto sa uz riesilo dobre davno. dovod, preco nie, bola zataz na statiku mosta.
03. marec 2014

Anonymný užívateľ

vsak v roku 2015 bude novy stary most a vsetko bude super predsa ;)
03. marec 2014

q

no ale ten nebude pre auta :)
20. máj 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

diaľničné cesty aj diaľničný most je v správe Národnej diaľničnej spoločnosti, a cestným správnym orgánom pre nich je Ministerstvo dopravy, nie Magistrát hl. mesta. Preto nie sme kompetentní sa k tejto téme vyjadriť za nich.

Mgr. Marek Papajčík
Oddelenie marketingu a vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
22. október 2019

Matej Gašpierik

Za 5 rokov sa niž nezmenilo, práve naopak, doprava na Prístavnom moste sa ešte zhoršila... Odporučil by som preto, aby sa ponechali dva pruhy na prístavnom moste, akurát pridal jeden pripájací (predĺžil existujúci), ktorý vedie z Petržalky a z Einstainovej ulice, pretože ten je žalostne krátky a zdržuje to celú premávku na tomto úseku.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania