Panónska cesta - odstavené vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Očko 27. septembra 2019

Dlhodobo odstavene ..a nieporiadok v okoli

02. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia.

S pozdravom

Oddelenie správy komunikácií
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
03. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

na vozidlo bola dňa 14.10.2019 vylepená výzva na odstránenie vozidla v lehote 60 dní.

S pozdravom

Oddelenie životného prostredia
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
19. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

predmetné vozidlo sa už na mieste dlhšiu dobu nenachádza.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania