Mlynské Nivy-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Peter Oravec 27. septembra 2019

Neudržovaný trávnik a skládka na rohu Mlynských nív a Košickej. Prosím o odstránenie skládky a o údržbu trávnika.

30. marec 2020

Peter Oravec

Matúš Vallo ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie Matúšovi Vallovi.
31. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kolegov z mestského komunálneho podnetu, ktorí posúdia nápravu.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
09. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Komunálny podnik priestor vyčistil. Ďakujeme za nahlásenie podnetu.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
27. júl 2020

Peter Oravec

Dobrý deň.
Takmer rok neriešený podnet.
Prosím o preposlanie.
28. júl 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme preposlali samospráve s upozornením na aktualizáciu.

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com
14. september 2020

Peter Oravec

Dobrý deň,
Neriešený podnet.
Prosím o preposlanie, ďakujem.
S pozdravom.
14. september 2020

Peter Oravec

Dobrý deň,
Neriešený podnet.
Prosím o preposlanie, ďakujem.
S pozdravom.
17. september 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne zaslaný samospráve.

S pozdravom,
Barbora
Administrátorka portálu Odkaz pre starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania