Údernícka - znečistený chodník

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení

Dobry den,

v krikoch pozdlz Udernickej 2,2A,2B je kopa odpadkov. Dnes tu aj boli z AII ale cistili len ulicu a opacnu stranu. Je dany chodnik v sprave Mesta / MC? Ak nie, ako zabezpecit aby majitel (nejaka firma podla LV) upratoval?

Dakujem
Schweighofer

30. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, poslali sme ho na Oddelenie životného prostredia, o doriešení Vás budeme informovať.
04. október 2019

JanaH

Bolo by vhodne nie len odstranit smeti, ale aj znizit vysku tych krikov a buriny, pri vychadzani na Udernicku z garazi VG nie je vidiet na cestu/prichadzajuce auta. Treba upozornit spravcu objektu/bytovky.
18. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Mestská časť Bratislava-Petržalka vyzve súkromného vlastníka pozemku na plnenie povinností vyplývajúcich zo Všeobecne záväzného nariadenia č. 2/2014 o dodržiavaní čistoty a poriadku, aby
v stanovenom termíne zabezpečil nápravu.
27. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Zo strany Oddelenia životného prostredia Miú, Bratislava-Petržalka bol aktuálny stav parcely opäť preverený a zdokumentovaný. Vo veci odstránenia náletových drevín a znečistenia pošleme výzvu na vykonanie nápravy vlastníkovi predmetnej parcely.
Kto? Referát čistoty a poriadku

Oddelenie životného prostredia
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania