Bosákova - zlé nastavenie cestovného poriadku MHD

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

V riešení
meno
Martin 29. septembra 2019

Linky 84 a 99 prichádzajú na zástavku na križovatke Jantárovej a Bosákovej, v smere do Ovsišťa, v rovnakom čase, čo je pri takom frekventovanom dopravnom uzle, kde prestupuje množstvo ľudí z električky, úplný nezmysel. Obe linky majú ďalej identickú trasu, takže by mali prichádzať na zástavku v rôznych časoch aby sa tým skrátili čakacie intervali pri prestupe z električky a optimalizovala sa preprava smerom do Ovsišťa.

02. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu dopravy.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania