Trnavská cesta-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Lukáš Bartošovič 27. septembra 2019

Už nejakú dobu stojí na Trnavskej ceste na parkovisku pod objektom kolkárne smutný starý Ford Cortina Consul deluxe v modrej farbe laku. Vozidlo vyzerá na svoj vek vskutku zachovalo, hrdze nie je veľa, nepozorovať žiadne výrazné poškodenie. Jedna pneumatika je podhustená s popraskaným povrchom. Prevádzkové kvapaliny netečú. Tabuľky EČV sú na mieste, BA-011KZ, vozidlo nie je vyradené z evidencie. Ford podľa databáz a jedinej značne poškodenej nálepky absolvoval iba emisnú kontrolu, ktorá vypršala 10.04.2008. Zmluva PZP je neplatná (Allianz, 8014894151, 17.08.2005 - 17.09.2006).
Ďalšie info: r.v 1964, sériové číslo 535611, nálepka EK SKAi 476 186, parcelu spravuje Magistrát hlavného mesta https://zbgis.skgeodesy.sk/mkzbgis/c/8isD3

27. september 2019

Roman Mihalik

Vyzerá dobre, ako keby tam bol len pár dní.
28. september 2019

Lukáš Bartošovič

preto som ho aj isty cas obchadzal, ale registroval
potom som siel skontrolovat jednu spadnutu znacku (69052), tak som sa zo zvedavosti pozrel lepsie a bolo jasne, ze to vozidlo nie je len taky bezny veteran
no pokial nestoji pod stromom alebo vedla prebiehajucej stavby, moze aj po troch mesiacoch vyzerat ako cerstvo zaparkovane, napriklad tento Nissan je krasne nalesteny staby zrkadlo https://www.odkazprestarostu.sk/73701
02. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
04. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

uvedené vozidlo parkuje na parkovisku, ktoré nie je vo vlastníctve hlavného mesta. Vlastníka pozemku vyzveme na odstránenie vozidla.

S pozdravom

Oddelenie životného prostredia
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
17. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
uvedené vozidlo sa na mieste už nenachádza, bolo odstránené majiteľom.

S pozdravom,

Oddelenie životného prostredia
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania