Dolnozemská cesta - rozbitá cesta (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Oceňujem začiatok opravy nadjazdu Rusovská. Len prosím, Dolnozemská sa dočká kedy?

02. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
28. marec 2020

Žigmund Branimír Hronsecký

Marec 2020. Niečo nové o tomto podnete?
03. apríl 2020

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
25. máj 2020

Martin Uváček

Nič nové. Stav cesty he tu otrasný.
18. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

na fotografii je časť komunikácie Dolnozemská ul., ktorá je v pôsobnosti príslušného správcu komunikácie. Asfaltový povrch mostného objektu v pozadí rovnako potrebuje obnovu. Keďže je poškodená aj izolácia mostnej konštrukcie pod asfaltovým povrchom, opravu vrstiev vozovky je potrebné realizovať v súbehu s opravou izolácie. Nakoľko, vzhľadom na súčasnú situáciu, boli obmedzené finančné prostriedky na túto činnosť, bude jeho oprava zaradená do plánu opráv v budúcom období, podľa priority riešení stavu mostných objektov v správe Magistrátu a pridelených finančných prostriedkov na túto činnosť. Za trpezlivosť vopred ďakujeme.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
18. jún 2020

Matej Gašpierik

Ale tento problém je akútny roky, nevznikol ani včera, ani predvčerom. Starostovia, primátori, úradnici a aj ľudia chodia po týchto zničených cestách a je zaujímavé, že to nikoho netrápi. Ničia sa nápravy na autách a problémy sa naďalej prehliadajú. Mať niečo v pláne na budúci rok v reči bežného smrteľníka znamená, že sa problém odsúva a nebude sa riešiť ani za sľúbený rok, ani dva...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania