Bosákova - vertikálna značka obrátená opačne

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Vertikálna značka označujúca jazdné pruhy je obrátená opačne.

02. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
03. december 2019

Lukáš Mičian

Je úžasne, že sme boli schopní na stĺp namontovať vianočné svetielko, ale značka ostala naďalej neobratená...
15. január 2020

Martin Uváček

Neriešené. Značka je úplne opačne ako mala byť.
19. január 2020

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
26. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

radi by sme Vás informovali, že podnet vyriešili kolegovia z nášho Komunálneho podniku.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
26. jún 2020

Lukáš Mičian

Dobrý deň, žiaľ, uvedené nie je pravda. V prílohe zasielam fotku aktuálneho stavu... Pridávam aj fotku druhej značky, ktorá bola relevantná v čase budovania nájazdu na Starý Most pre elektricky a rovnako už je nadbytočná. S pozdravom, Lukáš Mičian
29. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

dnes kolegovia z Komunálneho podniku vymenili držiaky a pásky. Veríme, že teraz už dopravná značka vydrží na svojom mieste.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania