Žitná-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Rad by som upozornil že na relatívne novej ceste ktorá by mala byt ešte v záruke sa už vytvorili koľaje

14. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnetom sa zaoberáme.

S pozdravom

Mgr. Marek Kravjar
Oddelenie kultúry a komunikácie
25. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet patrí do kompetencie Magistrátu, kam ho preposielame.

S pozdravom

Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy
26. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu dopravy.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto Slovenskej republiky
01. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Oddelenie správy komunikácií k podnetu uviedlo, že situáciu ešte prešetruje. Prípadná reklamácia bude uplatnená u dodávateľa po preverení všetkých skutočností.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
01. jún 2020

Ján

Tak nech to preveria spolu s týmto podnetom nakolko je to ta istá cesta od toho istého zhotoviltela https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/74573/racianska-cesta-vytlk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania