Dunajská-chodník-bariérový

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý

V rannej spicke nijak neoznaceny kontajner blokuje chodnik do ktoreho vyhadzuju stavebny odpad. Ludia musia obchadzat po rusnej ceste.

01. október 2019

Jerome

fuj a ten prach!! neprikryty kontajner, znecistovanie plus zabratie verejneho priestranstva free of charge
04. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Preveríme ho a budeme Vás informovať.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
05. október 2019

Jerome

ako pise pan Peter O.: nebudete

Hned v ten den ste mali ist urobit poriadok s kontajnerom, takmer identicky podnet na Dunajskej ste odpinkali do stratena, resp. ste obcanovi /!/ povedali, nech vola MsP!p
05. október 2019

Xxx

Pekne ste to vysvetlili, taketo veci musite volat na MsP! Ani vrazdu nehlasite cez net.... Toto nieje realtime chat....
05. október 2019

Jerome

pozor, ide aj o zabratie verejneho priestranstva, to riesi urad a prach - znecistovanie zivotneho prostredia riesi prislusne odd.zivot,prostredia...
zabratie verejneho priestranstva stavebnikom riesi stavebne oddelnei ,sazdba je: ...EUR/m2/den
05. október 2019

Xxx

Vela stastia pri dokazovani kedze ten kontajner tam urcite nebol po jednom dni a urad nikdy nic nekontroloval v den nahlasenia...
06. apríl 2020

orel

Kontajner dovezený, prosím označiť ako vyriešené

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania