Na doline-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Neriešený

Dobry deň.
Už niekoľko rokov pretrvava problém s osvetlenim.
Na ulici je taka veľká tma.

01. október 2019

Odkazprestarostu.sk

Preposlané Siemensu.

S pozdravom
Jana Žabka
Odkaz pre starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.