Račianska-kanalizácia-poškodený kanalizačný poklop

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení

Na Račianskej smerom do mesta, pri svetelnej križovatke s Nobelovou, sú roky poklesnuté dva kanálové poklopy. Jeden väčší okrúhly kanalizačný a jeden menší oválny - hydrant alebo plyn. V okolí oboch je popraskaný a poklesnutý asfalt a samotné poklopy sú utopené najmenej 3 cm pod vozovkou, čo je už pri prejazde cítiť.

05. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
22. február 2020

Martin Uváček

Podnet zatiaľ neriešený.
18. apríl 2020

Martin Uváček

Kanál stále prepadnutý.
11. máj 2020

Martin Uváček

S týmito kanálmi sa nič nedeje.
07. august 2020

Martin Uváček

Stále bez zmeny
08. august 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com
12. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mrzí nás, že sme tento podnet ešte nevyriešili, ubezpečujeme vás však, že na ňom pracujeme a o riešení vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a za to, že nám pomáhate spraviť naše mesto krajším.

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
18. august 2020

Martin Uváček

Aj mňa mrzí, že v tomto meste sa veci riešia až keď nato občan upozorní.
25. september 2020

Martin Uváček

Bez zmeny. Kanále sú stále utopené.
16. marec 2021

Martin Uváček

Podnet naďalej neriešený bez adekvátnej odpovede zodpovedných.
18. jún 2021

Martin Uváček

Od 12. augusta 2020 na podnete stále pracuje? Dodnes vyriešený nebol.
18. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom

Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
pracharova@institutsgi.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania