Tomášikova-priechod pre chodcov-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený
meno
Ivan K. 02. októbra 2019

Nie je tento prechod pre chodcov zle nastriekany na ceste? Je posunuty voci bezurovnovemu znizeniu.

07. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
18. november 2019

Ivan K.

Len doplnim, ze prechod je uz vyrieseny a namalovany spravne.
Dakujem
19. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mrzí nás, že sme Vám zabudli odpovedať. Našu komunikáciu sa snažíme zlepšiť (a postupne sa podľa spätnej väzby aj zlepšuje), ale aj kvôli množstvu neriešených podnetov z minulosti je toho niekedy príliš veľa. Na druhú stranu sme veľmi radi, že sa podnet medzičasom vyriešil a teda, že to podstatné pre kvalitnejší život sa spravilo.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania