Mlynské Nivy-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Peter 02. októbra 2019

Opustený Opel bez platnej STK/EK na Mlynské nivy 44/A,

Dobrý deň, poprosil by som o odstránenie dlhodobo odstaveného Opel bez platnej TK/EK z parkoviska na ulici Mlynske nivy 44

07. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
03. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

na vozilo bola dňa 10.10.2019 vylepená výzva na odstránenie v lehote 60 dní.

Oddelenie životného prostredia
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
14. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

po osobnej prehliadke bolo zistené, že motorové vozidlo sa už na mieste nenachádzalo.

Oddelenie životného prostredia
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania