Mlynské Nivy-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Peter 02. októbra 2019

Opustený Rover bez platnej STK/EK na Mlynské nivy 44/B,

Dobry den, poprosil by som o odstránenie dlhodobo odstaveného Rover-u bez platnej TK/EK z parkoviska na ulici Mlynske nivy 44/B

07. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia. Ďakujeme za Váš podnet a záujem o krajšie mesto.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
03. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vozidlo sa na mieste už nenachádza.

Oddelenie životného prostredia
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania