Námestie hraničiarov - zle viditeľná dopravná značka

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

Dobre “viditeľná” dopravná značka

08. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, poslali sme ho na Oddelenie životného prostredia, o doriešení Vás budeme informovať.
14. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
o údržbu sa postarajú pracovníci MP VPS Petržalka.
Kto? MP VPS Ba-Petržalka
17. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
orez z dôvodu tienenia dopravnej značky bol vykonaný 15.10.2019.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania