Panónska cesta - trčiaci drôt

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Jerome 05. októbra 2019

pod nadjazdom DVORY trciaci drot plus zanedbany verejny priestor /spina, burina.../

08. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
27. október 2019

Jerome

droty odstranene, podnet vyrieseny

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania