Šuty-verejné služby-poškodený kanalizačný poklop

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

Vyriešený
meno
Anna 04. októbra 2019

Chcem upozorniť na poškodený kryt na odtoku dažďovej vody na ul. Šuty. Kryt je zhotovený z ľahkého materiálu a takýchto krytov je na ul. umiestnených viacej a v prípade návalu dažďov, kryty odplávajú na iné miesto a odkryté odtoky sa následne stávajú veľmi nebezpečné !
Ďakujem a predpokladám skoré vyriešenie !

23. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za upozornenie.
Pracovníci hospodárskej správy poklop opravili.
Prikladáme foto.

S pozdravom

Oddelenie komunikácie s občanmi
Mestská časť Bratislava – Vajnory

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.