Studenohorská-vandalizmus-rušenie nočného pokoja

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Lamač

V riešení
meno
Slavka 08. októbra 2019

Studenohorská 1 - zničené detské ihrisko.Rozbité, rozhádzané hračky, dokonca úplne nová plachta chrániaca pieskovisko roztrhnutá a prevesená cez okrasné dreviny 😡

10. október 2019

Slavka

Dobrý deň, ide o trojicu násťročných, pravdepodobne žiakov základnej školy. Videla som ich tu v nedeľu večer skákať z oplotenia, nepredpokladala som, že by toho boli takéto deti schopné, takže som to neriešila. Docvaklo mi až neskôr, keď som videla, ako dvaja z nich vlečú na mol opitého kamaráta, a ked som pri.večernej prechádzke nasla nad kotolňou pohodenú dosky z lavičky, Dnes tu boli zase, tesne pred 14tou, jeden z nich sa snažil vytrhnúť dosku z lavičky. Ušli, keď som na.nich zakričala.
Myslím, že trest by tu nebol na.mieste, skôr práca skúseného psychológa.
21. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, pani Slávka,
v mene MČ BA – Lamač Vám ďakujeme za Váš podnet. Bezodkladne po Vašom oznámení sme, prostredníctvom správcu detských ihrísk, preverili napáchané škody na detskom ihrisku Studenohorská 1, odstránili a napravili sme poškodenia, ktoré bolo možné urobiť ihneď . Následne budú vykonané aj ďalšie technické úpravy.
V spolupráci so sociálnym referátom a mestskou políciou sme pripravení hľadať riešenie k zamedzeniu opakovaných Vami spomínaných incidentov.
Ďakujeme Vám za Vašu príkladnú spoluprácu.

Hrdličková
Miestny úrad MČ Lamač
Referát prevádzky škôl

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania