Tomášikova-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

na zast maximiliana hela smer nemocnica ruz. velka diera ked je naprsane auta odstrekuju vodu z nej az na ludi co stoja na zast. dva metre od miesta cinu

08. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
07. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

uvedený problém evidujeme. Žiadosť o opravu zadáme nášmu zmluvnému dodávateľovi, ktorý ju zrealizuje.

S pozdravom

Oddelenie správy komunikácií
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania