Tupolevova - chýbajúci priechod pre chodcov

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Vladimira Harmatova 07. októbra 2019

Chýba prechod pre chodcov, deti chodia po ceste do školy a nemajú prechod pre chodcov, dochádza ku kolíziám chodcov a áut. Tupolevova ulica, oproti reštaurácii Flip.

08. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, o jeho doriešení Vás budeme informovať.
01. apríl 2020

Michal

Co je nove s tymto podnetom?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania