Rezedová-strom-suchý

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení

prosim o odstranenie suchych stromov pri bytovke Rezedova 3/za budovou spol. Protea. Je tam suchy javor, 2 suche brezy a pagastan v biednom stave. Suche stromy ohrozuju chodcov a mohli by uvolnit mieato na vysadbu novej zelene. dakujem.

10. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
02. marec 2020

Lenka

Pri budove Rezedova 3 / za budovou Protea, sa nachadza viacero suchych stromov hned pri chodniku. Stromy su tam dlhsu dobu. Je otazka casu kedy ich vietor zhodi. Ohrozuje to bezpecnost ludi. Prosim o odstranenie. Dakujem. Je tam min 1 suchy gastan, 1 suchy javor a viacere suche brezy.
03. marec 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.


Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania