Mlynské Nivy-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Nepojazdné odstavené vozidlo Dodávka, zjavne nefunkčné podľa sfuknutej pneumatiky. Overiť a pls dať výzvu na odťah ak je to možné.

09. október 2019

Ružinov - Prievoz

Zdravim Michal, dané vozidlo som si všimol aj ja, ale keďže má platnú STK som ho nehlásil treba ho sledovať čo sa s ním bude diať a podľa toho jednať. Zasa nemôžeme chcieť aby sa riešilo každé auto čo je dlhšie odstavené pokiaľ má platné kontroly a neporušuje žiadne dopravné predpisy.
10. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

uvedené vozidlo má platnú EK a TK a parkuje na verejnej komunikácii, preto je možné ho riešiť až v prípade vypršania kontroly.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
11. október 2019

Michal

Ružinov prievoz - súhlasím s Tebou. platnosť som zabudol overiť, videl som splasnute pneumatiky a vzhľadom na situáciu s vrakmi, som to nahlásil. ďakujem za kooperáciu
12. november 2019

Michal

nepohla sa ani o centimeter, takže neklamme si je to vrak úmyselne odložený ako tie predtým. dodávka už vykazuje totálnu nefunkčnosť, plus bonus sú rozbité obidve bočné sklá asi prespávajú bezdomovcovci. Keďže má auto platnú stk je možné to aspoň nahlásiť na policiu ako vykradnutia vraku s platnou stk ? 🤔🖐️
13. november 2019

Ružinov - Prievoz

Zdravím Michal, postupný rozklad vozidla som si všimol aj ja a preto som písal priamo na magistrát a ten ma informoval, že na vozidlo už vylepil výzvu na odstránenie kedže má viditelné znaky poškodenia (čelné okno, bočné okno, pneu) napriek platnému ECV a STK/EK.
14. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia, ktorá sa ním už zaoberá.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
25. november 2019

Ružinov - Prievoz

Včera tam dodávka nestala. Majiteľ zjavne po vylepeni výzvy auto odstránil. Čiže vyriešené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania