Mlynské Nivy-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Uzavretý

Nepojazdné odstavené vozidlo Dodávka, zjavne nefunkčné podľa sfuknutej pneumatiky. Overiť a pls dať výzvu na odťah ak je to možné.

09. október 2019

Ružinov - Prievoz

Zdravim Michal, dané vozidlo som si všimol aj ja, ale keďže má platnú STK som ho nehlásil treba ho sledovať čo sa s ním bude diať a podľa toho jednať. Zasa nemôžeme chcieť aby sa riešilo každé auto čo je dlhšie odstavené pokiaľ má platné kontroly a neporušuje žiadne dopravné predpisy.
10. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

uvedené vozidlo má platnú EK a TK a parkuje na verejnej komunikácii, preto je možné ho riešiť až v prípade vypršania kontroly.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
11. október 2019

Michal

Ružinov prievoz - súhlasím s Tebou. platnosť som zabudol overiť, videl som splasnute pneumatiky a vzhľadom na situáciu s vrakmi, som to nahlásil. ďakujem za kooperáciu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania