Prievozská-neporiadok a odpadky-neodpratané lístie

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

naviac po celom úseku sú odpadky rôzneho typu, celý chodník by trebalo vyčistiť v rámci VPP

10. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
21. október 2019

Michal

Dobrý deň samospráva, čo na to oddelenie správy komunikácií? mám sa ísť tadiaľ prejsť a pošlem foto? alebo je to už vyriešené. ďakujem sa správu
25. október 2019

Michal

nejaké novinky? je problém vyriešený?
25. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

nakoľko bolo zistené, že predmetná komunikácia nie je vo vlastníctve a teda ani v správe Magistrátu hlavného mesta SR Bratislavy je potrebné sa obrátiť na príslušného správcu komunikácie. Podnet posielame na mestskú časť.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
26. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
26. november 2019

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň,
Nechápem prečo magistrát tvrdí, že daný chodník nepatrí do jeho správy ked na vlastnom mapovom portály(viď foto) má daný chodník zaznačený, že mu patrí a to komplet celý od Hraničnej až po Bajkalskú.
18. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

tento chodník nie je v správe mestskej časti Bratislava - Ružinov. Problém doriešime priamo s Magistrátom hlavného mesta.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
27. január 2020

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň,
Tento úsek dnes čistil dodávateľ od magistrátu dá sa predpokladať, že to konečne odpratali.
09. február 2020

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň,
Aktuálne si myslím, že vyriešené.
18. február 2020

Michal

ak zavriem jedno oko tak možno, no zjavne tam boli pracovníci ale neurobili to na 100%. nemyslím si že takto si to všetci predstavujeme a považujeme za vyriešené. alebo ste s tým ok?
18. február 2020

Ružinov - Prievoz

Zdravím Michal,
Keď som tadiaľ išiel bol chodník pekne čistý :) predpokladám, že tieto polamané haluzky atď budú z poslednej výchrice. Každopádne verím, že magistrát už vie, že daný chodník existuje a dokonca je v jeho správe tak ho pri svojej pravidelnej údržbe dá do poriadku....

A tiež verím, že to admin nezabudne preposlať na spomínaný magistrát ;)
07. marec 2020

Ružinov - Prievoz

Zatiaľ bez riešenia...
07. marec 2020

Ružinov - Prievoz

Kúsok opodiaľ...
10. marec 2020

Odkaz pre starostu

Admin nezabudol preposlať podnet, poslal som pred 4 dňami :)

S pozdravom
Stanislav
Administrátor portálu Odkaz pre starostu
10. marec 2020

Ružinov - Prievoz

na to, že používateľ Michal aktualizáciu pridal 18.2. a preposlanie z vašej strany sa udialo 6.3. hm;)
10. marec 2020

Odkaz pre starostu

Tak ono sa niekedy stane, že sa nezachytí každý komentár, ktorých je v Ružinove hojne. Len som chcel informovať, že som preposlal podnet kedže ste znova aktualizovali podnet. Za oneskorenú odpoveď sa ospravedlňujem.

S pozdravom
Stanislav
Administrátor portálu Odkaz pre starostu
12. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Komunálny podnik dnes chodník vyčistil.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto Slovenskej republiky

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania