Panenská-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, s platnou TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Uzavretý

Dlhodobo odstavene vozidlo cez dve parkovacie miesta navyse s prazdnou pneumatikou

10. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
váš podnet preverí oddelenie životného prostredia. No v prípade, že má auto platnú TK a EK, mestská časť nemá právomoc auto odstrániť.

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
10. október 2019

Samuel

Dobry den, uz to nie je potrebne. Vozidlo bolo asi hodinu po pridani podnetu prec ... Mozte oznacit ako vybavene. Dakujem.
10. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za informáciu, vážime si to.

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania