Opustene vozidlo

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený

Auto stoji bez pohnutia na Jurkovicovej ulici uz min. rok, nema platnu STK

08. marec 2014

Ivan

Dobrý deň p. Milos

škodovka rozhodne nieje opustená a má platnú STK :-). Chcelo by to asi lepšie dioptrie. Okrem toho je auto zaparkované na pozemku, ktoré patrí súkromnej osobe. Zhodou okolností majiteľovi auta.

S pozdravom

Ivan
hrdý majiteľ škodovky
09. marec 2014

Milos

To auto tam stoji uz tak dlho, ze som bol naozaj presvedceny,ze nema majitela. OK, vyzera to, ze neplatna je iba EK... Tak teda zelam este vela stastnych kilometrov ;)
17. marec 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Odpoveď na podnet dal vlastník vozidla v diskusii.

Ing. Jana Pešková
prednostka miestneho úradu
Mestskej časti Bratislava - Rača

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania