Súmračná-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Lukáš Bartošovič 09. októbra 2019

A je to tu znova, opustené vozidlo na vrakovisku-parkovisku poblíž bytových domov na Súmračnej sa premenilo na obydlie osôb z okraja spoločnosti. Vrak parkuje len pár metrov od "fleku" šťastne odtiahnutého Favorita (podnet 57527). Kto/čo? Nevyradené kombi BMW 318i v zelenej metalíze, BA-606PH.
Ako možno vidieť na záberoch, vozidlo je v pomerne slabej kondícii (hrdza, provizórne zalepené rozbité zadné okienko). Pneumatiky sú v poriadku. Množstvo špiny neumožňuje identifikovať vytekajúce prevádzkové kvapaliny. Kontroly (technická a emisná) sú neplatné, skončili 27.08.2019 (viď fotka č.11). Zmluva PZP je neplatná: Kooperativa, 6594942472, 15.08.2017 - 15.08.2019.
Ďalšie údaje: r.v 1996, VIN WBACE31050EU33439, plochu spravuje Magistrát hl. mesta https://zbgis.skgeodesy.sk/mkzbgis/c/u04e3

08. október 2019

Lukáš Bartošovič

-- doplnok --
Vrak možno vidieť aj na fotografiách z nasledovných starších podnetov:
https://www.odkazprestarostu.sk/55960 (fotografia z 20.01.2019, úplne vľavo)
https://www.odkazprestarostu.sk/57525 (úvodná fotografia, takmer úplne vľavo)
https://www.odkazprestarostu.sk/57527 (podobne ako vo vyššie odkazovaných podnetoch)
10. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
11. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania