Bakošova-kôš-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

V riešení
meno
Tinka 09. októbra 2019

Pozoruhodne osadený kôš. Ak chcete niečo vyhodiť, musíte vojsť na vozovku.

10. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

veľmi pekne ďakujeme za nahlásenie podnetu. Týmto Vám potvrdzujeme jeho prijatie a už sa ním zaoberá príslušné oddelenie. Veríme, že Vám odpoveď prinesieme čo najskôr.

odbor marketingu a komunikácie Dopravného podniku Bratislava, akciovej spoločnosti

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.