Štefánikova-zle umiestnená informačná tabuľa

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý

Vdaka informacnej tabuli je takmer nemozne vidiet prichadzajuce auta pri vyjazde z dvora Stefanikova 41

14. október 2019

Xxx

Ale hlavne je ze viete od nasho skveleho mesta ze budu orezavat stromy:D
14. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

tabuľa nevadí vo výhľade pri výjazde.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
14. október 2019

Matus Lichy

No nevadi, lebo ste ju uz presunuli :)
16. október 2019

Jerome

budu sa hrat vadí - nevadí :)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania