Osadná-chodník-bariérový

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení

Z chodníka trčí kus ostrého roxoru. Je to nebezpečné.

10. október 2019

Floralys

pridu o rok a spilia 😂 bol by som rad ak by prisli, vybralo beton a roxor. doplnili dlazbu a doroboli obrubnik. to ale v idealnom slovensku...
14. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnetom. Podnetom sa zaoberá oddelenie investícií a verejného obstarávania.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania