Odpadky, spina

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý
meno
Marek 07. marca 2014

Dalsia zastavka v blizkosti Troch Vezi, Bajkalska smer Nova Doba.

Vsade odpadky, spina zo stromov, konare, grafity.

24. marec 2014

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za upozornenie,

odstúpili sme podnet na príslušné oddelenie.

Mgr. Marek Papajčík
Oddelenie marketingu a vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
27. apríl 2019

Martin Uváček

Priestor už vyzerá čistejšie, zmizla aj počarbaná modrá búda. Navrhujem uzavrieť.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania