Hálkova-reklama-vizuálny smog

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený

Zrejme nelgálna a v hroznom stave.

14. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnetom sa zaoberá oddelenie územného konania a stavebného poriadku.

Kancelária starostu
12. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Nelegálna reklama bola odstránená. Podnet je vyriešený.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.